Ahoj. Jmenuji se Damián a jsou mi dva roky.
Se svoji rodinou a bráškou žiju v 5 patře panelového domu. Bohužel jsem si 15. 8. udělal výlet po římse a uklouzl jsem. Po převozu k panu doktorovi, mi udělali pár rentgenů a řekli mi že jsem si na dvakrát zlomil levou přední nožku a způsobil si pneumotorax.
Po převozu ke specialistovi do Prahy, mi byla odebrána tekutina z plic, která mi tlačila na srdíčko. Momentálně čekám na zlepšení a operaci pacičky.
Nežádám Vás o nic, ale jakkákoliv pomoc pomůže mým rodičům uhradit nákladné léčebné výlohy, které mi byly předběžně vyčísleny na 50 tisíc Kč.
Pokud jsi to dočetl až sem, tak Ti z celého srdce děkuji a pokud mi přispěješ, nedokážu vyjádřit svůj dík, Tvému štědrému já
S pozdravem
Tvůj Damiánek










