Cindy je 18ti měsíční amstaffka.
Od 9ti měsíců začala kulhat a začalo naše trápení. Dnes je to půl roku od první operace. Konečně jsme začaly přidávat aktivitu a zdálo se, že bude dobře, ale Cindy často nechtěla chodit, občas kulhala, radost ze života jen ojediněle. Nehledě na to, že každá návštěva veterináře byla čím dál tím větší stres. Neustálé hlídání, zakazování hraní, přetahování, skákání, běhání, žádné hraní s pejsky, půl roku na vodítku, žádná radost😞
Náš dosavadní průběh léčby:
První veterinář (11/2022): podstoupení rtg pod narkózou – nic se neprokázalo a byly doporučeny fyzioterapie
Druhý veterinář (12/2022): druhé rtg pod narkózou – diagnostikována DLK (dysplazie loketního kloubu) s úlomkem v loketní jamce
Operace – Artroskopie (1/2023)
Klidový režim (z původních 4–6 týdnů bylo 4–5 měsíců, stále kulhala)
Injekce kyseliny hyaluronové kanylou 6×(po týdnu)
Magnetoterapie
Injekce Librelly (na bolest) 4×(po měsíci)
Fyzioterapie každý týden až dva
Drahá kloubní výživa
Celé toto nepříjemné období nás stálo 98.000,- Vzhledem k tomu, že máme pojištění, tak část (cca 30.000,-) proplatila pojišťovna, bohužel po 3 měsících Cindy označila jako chronického pacienta s DLK (dysplazie loketního kloubu) a finanční výpomoc tímto skončila.










