Jmenuji se Bobík a jsem voříšek, narodil jsem se na Slovensku. Můj první páníček mě odvezl do Česka a zavřel mě do miniaturní místnosti bez světla, nedával mi skoro žádné jídlo ani pití. Jediné co jsem od něj znal bylo že mě bil.Asi po roce mě zachránila jedna slečna, ale já jsem nikomu nevěřil. Dala mi lásku, domov, jídlo i pití! Zjistilo se že mám ADHD, to mojí paničce nevadilo. Jenže celé 4 roky co mě měla jsem po ní bezdůvodně vystartoval a kousnul jí do ruky, moc mě to vždy mrzelo ale vraceli se mi vzpomínky na toho zlého pána, ještě když jsem byl štěně.. Moje panička zkusila všechno co mohla, nic nepomáhalo. A tak přišlo to nejhorší měl jsem být uspán! Ale vzal si mě nějaký kluk, ten mě po týdnu taky nechtěl, nevěděl jsem proč. A pak jsem šel k tetě na hlídání, ta se spojila s mojí paničkou a všechno o mě zjistila i to že mam agresivní poruchu. I přes to se mě rozhodla zachránit.A moji bývalý majitele ji v tom taky pomohou.
Spojila se spolkem: Pes nejvěrnější přítel. Kde mi pomůžou.











