Ahoj, jmenuji se Vanesa Bašťúrová, ale moji nejbližší mi říkají Any. Je mi 19 let a jsem ve třetím ročníku střední školy, kde studuji veřejnosprávní činnost. Kromě školy se věnuji malování, psaní a čtení. Jsem z Mladé Boleslavi, kde žiji v bytě s mojí mamkou a čivavou Eltonem.
I přes svůj handicap (HMSN) se snažím žít co nejvíce „normálně“ a užívat si pubertální období stejně jako ostatní v mém věku. Každý den se snažím překonávat překážky a plně využívat to, co mi svět nabízí.











