Jsme 4-člená rodina. Máme starší dceru, která již navštěvuje střední školu.
Mladší dcera Adélka, které je 11 let již podruhé bojuje se zhoubnou rakovinou. Poprvé ji nemoc ovládla ve 14.měsících a po dlouhém těžkém boji ji porazila. Přesně po 9-ti letech uhodila znovu, a čeká nás stejný, těžký boj….
Adélka nemůže navštěvovat školu, úkoly děláme doma, abychom dokončily 4.třídu základní školy. Ze zdravotních důvodů nemůže jezdit autobusem, špatně chodí, má lipomy v patách, proto je vše jako na houpačce…
Momentálně je Adélka po náročné a komplikované operaci, kde ji lékaři odebrali celou štítnou žlázu s nádory a metastázemi do lymfatických uzlin.
Jakmile bude úplně zahojená, budeme nastupovat začátkem června opět Praha-Motol na ozařování. Bude to několika měsíční dlouhá cesta, náročná a bolestivá.