Představení sbírky
První srpnové pondělí letošního roku se stalo tragickým pro jedenatřicetiletou maminku dvou krásných dcer, paní Veroniku Krejčíkovou, i pro celou její rodinu. Tragická dopravní nehoda si vyžádala život ženy, která tady chtěla a měla být pro svoje děti. Maminka šestileté Anežky a čtyřleté Amálky se o dcery se starala střídavě s jejich otcem. Přitom dokázala pracovat v oboru, kde po celý den pomáhala ostatním – v domově důchodců v Čáslavi a v Přelouči, kde si ji velmi chválili. Dnes zůstala péče o dívky jen na jejich otci.

Komu pomůžeme?
Pomozme, prosím, společně otci děvčátek v této krizové situaci, kdy je třeba ze dne na den zcela změnit svůj život, výrazně omezit práci a věnovat se holčičkám, které víc než kdy jindy potřebují pocit jistoty v rodinném zázemí. Pomůžeme tím právě dvěma malým dívkám, které se musí s novou situací vyrovnat.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?
Sbírka je určená na pomoc při překlenutí prvních velkých problémů, které s sebou taková tragédie nese. O děvčátka bude nyní pečovat jejich otec, a to s sebou nese nutné omezení jeho pracovních aktivit a tedy i příjmu. Malou Amálku se nepodařilo umístit do mateřské školy, proto je nutné, aby tatínek prakticky zůstal doma a na plný úvazek se o svoje dcery staral. V takové chvíli je potřebná doslova každá koruna. Za jakoukoliv, i tu nejmenší, pomoc předem velice děkujeme.









