První srpnové pondělí letošního roku se stalo tragickým pro jedenatřicetiletou maminku dvou krásných dcer, paní Veroniku Krejčíkovou, i pro celou její rodinu. Tragická dopravní nehoda si vyžádala život ženy, která tady chtěla a měla být pro svoje děti. Maminka šestileté Anežky a čtyřleté Amálky se o dcery se starala střídavě s jejich otcem. Přitom dokázala pracovat v oboru, kde po celý den pomáhala ostatním – v domově důchodců v Čáslavi a v Přelouči, kde si ji velmi chválili. Dnes zůstala péče o dívky jen na jejich otci.











