Dobrý den, mám 9 měsíčního pejska jorkšírka, který leží v nemocnici pro zápal plic. Jsem matka 4 dětí, o které se sama starám. Pejsek se jmenuje Čiko, moc ho milujeme, je to rodinný mazlíček. Jeho hospitalizace v zařízení v nemocnici činí 20 711 Kč plus 3033. Jsem teď ve velké tíživé situaci a nemáme na úhradu jeho zdravotní péče, proto bych vám byla všem vděčná kdybyste nám mohli pomoci a ulehčit situaci, ve které se již nacházíme.. předem moc děkuji











