Kocourek se objevil u naší bytovky někdy během letošního března. Již zde krmím jednu starší toulavou kočičku. Kocour přišel nemocný, uši plné svrabu, z konečníku mu neustále padaly články tasemnice. Byl v opravdu špatném stavu. Samozřejmě nekastrovaný. Vše jsme vyléčili, nechala jsem kocoura vykastrovat a dokonce mu již pár zoubků vytrhli. Nicméně byl to akutní zákrok a tak ty méně hrozné zoubky zůstaly. Nyní se ale ozvaly i ty zbývající zoubky, opět jeden ulomený a špatné stoličky. Kocour už téměř nežere bolestí. Kocour je odhadem 10ti letý pán, lidem moc nevěří ale já jsi ho nejspíš pravidelně plnou miskou získala a je to opravdu mazlík. Bohužel jsem na mateřské a nyní měly zdravotní potíže i naše vlastní domácí kočičky, výdajů bylo opravdu hodně a my již nejsme schopní kocourovi pomoci z vlastních finančních prostředků.
