Před týdnem při venčení Maxík začal strašně naříkat – plakát a nemohl se pohnout, hned jsme Maxíka vzali do náruče a pospíchali na veterinu, kde se již nemohl postavit na nohy, padal a byl celý zkroucený. Bylo nám sděleno že se jedná nejspíš o mrtvici a dostali jsme podpůrné léky. Druhý den přišly další 3 záchvaty, které byly ještě silnější. Další dny nebyly jiné, záchvaty se stále opakují, kromě jednoho dne kdy jsme si mysleli a doufali že vše už bude dobré. Při kontrole po týdnu nám bylo řečeno že se může jednat o nádor na mozečku nebo zánět a je potřeba vyšetření. Bohužel ale ne u nás a je potřeba dojíždět k tomu je finančně nákladné. Bylo nám doporučeno u nás podstoupit odběry krve na boichemii a zjištění stavu lednin a jater které dopadly se zvýšenou hladinou na ledvinách a bude potřeba krevní obrazy pravidelně opakovat a kontrolovat. Prozatím jsme dostali léky na epilepsii, pokus-nástřel naslepo na zastavení záchvatu a i při tom je potřeba Maxíka kontrolovat a případně upravit léčbu a léky. Maxík je plnohodnotný člen rodiny kterého s dětma milejeme. Nedovedu si představit o něj přijít, při každém záchvatu dcerka strašně pláče a neskutečně se o něj boji. Pořád jsme s ním střídáme se u něj aby nebyl sám když záchvat přijde.
Bohužel jsem ale samoživitelka na md, která má v řešení příspěvky a alimenty tak si bohužel nemůžeme léčbu a vyšetření dovolit tak tak zvládáme chod domácnosti 😔😔😔
