Dobrý den,
jsem matkou malého Honzíka a sbírku zakládám na koupi sluchadel. A teď v krátkosti příběh mého syna.
Ve 4letech se u Honzíka přišlo na těžkou nedoslýchavost na obě uši. Nedokážete si představit co to pro nás rodiče bylo. Musela se vybrat vhodná naslouchátka, Honzík z toho samozřejmě nadšený nebyl, že musí něco pořád nosit v uších. Nikdy ale nezapomenu na to, když si je poprvé nasadil. Poprvé uslyšel zpěv ptáků, nebo jak šustí listy ve větru a nebo jak zní zip a cvoky u jeho bundy a mikiny. Tenkrát řekl: “Maminko já to slyším”! Prostě nádhera.










