Pomůžeme tím kocourkovi, který má celý život před sebou a zaslouží si prožít krásný, plnohodnotný a dlouhý život. Ještě před pár dny to byl úplně “zdravý kocourek”, který rád lumpačil, běhal po celém bytě, ničeho se nikdy nebál, rád si hrál, vždy si se vším poradil, je to moje šikulka.
Bohužel se z ničeho nic jeho zdravotní stav náhle zhoršil na kritický, než jsme dojeli na veterinu malém bylo pozdě. Díky rychlému zásahu paní doktorky to přežil. Doma nám už ani nechtěl papat, pít, na záchod a začal hrozně rychle hubnout. Na veterině byl hospitalizován 2 dny, kde mu odsávali 125 ml tekutiny z plic, udělali veškerá vyšetření a testy, které prokázaly FIP ( infekční peritonitida koček). Dnes jsme ho dostaly do domácí péče a začínáme s léčbou. Doufáme že se léčba podaří a Mikýsek tak porazí tuto náročnou nemoc, jeho stav se dost zlepšil.