Nastala pro nás ale těžká situace a maminka momentálně hledá práci pouze na ranní směnu, aby se mi mohla po školce věnovat a starat se o mě. Zažádali jsme proto s maminkou příspěvek na péči aby nám to pomohlo s penězi za dopravu, ale nevíme jak to ještě dopadne, většinou se dává dětem jako jsem já pouze 1.stupeň a to nám nestačí ani na dojíždění na logopedie, do školky, po doktorech natož na ostatní výdaje jako je nájem, edukační pomůcky, oblečení, jídlo i přes to, že tatínek je neustále v práci. Část částky bych se snažil našetřit na auto, bez kterého nemohu fungovat, protože ve společnosti cizích lidí a ve větším počtu osob mam stavy úzkosti, záchvatu a agrese. Vozí mě momentálně paní, která bydlí vedle nás a je na nás hodná .
Proto by naší rodině pomohla jakákoli finanční pomoc (než si maminka najde práci, což může trvat déle v dnešní situaci a složitého požadavku ranní směny), která by nám pokryla aspoň zaplacení nezbytných věcí k žití. Budeme vděčni za každou korunu.
Děkuji za přečtení a podporu