Sbírka ukončena:

Pomoc Maxíkovi a jeho rodině

Vybráno 0 Kč 800 Kč
od 2 dárců
2 dárci
Celkem se zapojilo
400 Kč
Průměrná výše daru
500 Kč
Nejvyšší dar
62 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomoc Maxíkovi a jeho rodině

Vybráno 0 Kč 800 Kč
od 2 dárců

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Anastassiya Shiller
Datum přidání
10. 3. 2022

Anna

Czctcigcigcig už igchho ho itcitcigcog igcutcigi izcitcitcizcigcgcocog vohckgcitxotcotcotcotcozcozxot. Kg igcizcitcitcitxotxot cozcixgogxogc co text x

Komu pomůžeme?

Itxifcicigcogcogcogcogcog gvocogcogcozcozc occogcirszdticzjsjtakzsjgnzdkz kxzjxkzdkzdkzstk dkzkdkfkzdizdozdzodozdoz kckzcozdozdozfuofpufozfozd xjgkzxkzxizxotxot ckgxkzxozxocizxoz kgxzkxozxozxzxkzxozcozxozxoz. Jgxzkcozxotxotxktxogcoz ictcitcitxotxotxot

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Nastala pro nás ale těžká situace a maminka momentálně hledá práci pouze na ranní směnu, aby se mi mohla po školce věnovat a starat se o mě. Zažádali jsme proto s maminkou příspěvek na péči aby nám to pomohlo s penězi za dopravu, ale nevíme jak to ještě dopadne, většinou se dává dětem jako jsem já pouze 1.stupeň a to nám nestačí ani na dojíždění na logopedie, do školky, po doktorech natož na ostatní výdaje jako je nájem, edukační pomůcky, oblečení, jídlo i přes to, že tatínek je neustále v práci. Část částky bych se snažil našetřit na auto, bez kterého nemohu fungovat, protože ve společnosti cizích lidí a ve větším počtu osob mam stavy úzkosti, záchvatu a agrese. Vozí mě momentálně paní, která bydlí vedle nás a je na nás hodná . 
Proto by naší rodině pomohla jakákoli finanční pomoc (než si maminka najde práci, což může trvat déle v dnešní situaci a složitého požadavku ranní směny), která by nám pokryla aspoň zaplacení nezbytných věcí k žití. Budeme vděčni za každou korunu. 
Děkuji za přečtení a podporu

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Hanka
300 Kč  •  10. 5. 2022 14:53
🍀
Hanka
500 Kč  •  27. 4. 2022 14:59
🍀

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat