Jmenuji se Jitka, mám syna Matěje 23 let. Narodil se s těžkým zdravotním tělesným a mentálním postižením (chromozomální aberace, stigmatizace, mikrocefalie, symptonická epilepsie, těžká skolióza).
Manžel před lety náhle zemřel, takže jsem na Matěje a jeho sestřičku Nicol 15 let zůstala úplně sama.
Matěj potřebuje 24hodinovou péči.Pokud je aspoň trochu zdravotně v pořádku,můžu jej vozit do speciální školy a můžu na pár hodin do práce.Přesto nemám možnost peníze našetřit nebo půjčit.











