Jsem matka samoživitelka se dvěmi dětmi a bydlím v domě v České Vsi. Mám hypotéku na dům a 15. 9. 2024 mi povodně zničily vše, co bylo v přízemí (veškeré spotřebiče, kuchyň, sedačku, postel, matrace, skříně). Dům je starý 3,5 roku. Pojištění domu mám, ale neměla jsem pojištěnou domácnost😔 Tímto bych se ráda obrátila na pomoc lidí, kteří by mi rádi přispěli na nezbytné spotřebiče do domácnosti, ať můžeme zase “normálně” začít žít.











