Když mi v pondělí 26. června napsala Martina, že její Marek v neděli zemřel, nechtěla jsem tomu uvěřit. Vždyť mu nebylo ani 26 let. Osudným se mu stal rybník Svěcený, kam vyrazil s kamarádem Tomášem na ryby. Šok to byl o to větší, že to byla právě Martina, která mi před více než osmi lety byla velkou oporou, když náhle zemřel můj syn František. Společně jsme se tehdy snažily s touto ránou osudu poprat a společně jsme se také radovaly nejen z pokroků mého vnuka Fanouška, ale také z Martinina nového štěstí, které našla v osobě Marka. Marek byl báječný chlap, srdečný, kamarádský, pracovitý a férový. Na svůj věk byl neuvěřitelně vyzrálý a zodpovědný, pro svou rodinu by se rozdal. Miloval život, miloval Martinu a miloval svou dceru Ivanku, která se narodila 20. srpna 2022. Její první narozeniny již bohužel oslavit nestihl.









