K paní Martině se osud nechoval přátelsky, když po útrapách navíc onemocněla a stala se invalidní.
Donedávna platila nájmy a vše s tím související, Po covidu paní Martině zvýšili nájem a energie a nyní již nezvládá platit,léky jsou stále dražší. Snažila se přivydělat si příležitostně sběrem borůvek, jenže její zdravotní stav to nyní neumožňuje. Vzhledem k opětovnému navýšení nájmu i energií musí vyhledat nové bydlení.
Paní Martina si nyní potřebuje zaplatit bydlení nejlépe na delší dobu, léky které musí užívat doživotně a léčení.










