Sbírka ukončena:

Pomoc mamince se synem, která ne vlastní vinou, nikdy nezažila normální život

Vybráno 0 Kč 236 000 Kč
300 000 Kč
 -
279 dárců
Celkem se zapojilo
846 Kč
Průměrná výše daru
10 000 Kč
Nejvyšší dar
151 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Pomoc mamince se synem, která ne vlastní vinou, nikdy nezažila normální život

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Irena Klusová
Datum přidání
22. 9. 2023
Poslední aktualita

14. 3. 2024 16:26

Poděkování ❤️

Milí dárci, děkujeme vám za každou korunku kterou jste přispěli🙏

Viktorie je Vám vděčná❤️ Co víc si máma může přát,než to aby bylo její dítě šťastné, když ona sama to nikdy nezažila. Vy jste pomohli, bez Vás by Christánek nemohl nic…

Všechny Vaše penízky, použiji na školní výdaje, kroužky, školy v přírodě, tábor,oblečení. Prostě to co by mu máma nemohla dopřát. Ale i pro Viktorii je to neskutečná pomoc. Je to jistota, která, může pomoct s nájem, doplatky, když se třeba dávky zpozdí.

Děkujeme Vám…jste skvělí❤️

Viktorie a Christianek

Zobrazit celou aktualitu
Všechny aktuality

Představení sbírky

Rádi bychom Vás požádali o pomoc pro tuto mladou maminku Viktorii, která je české národnosti, ale smíšeného česko-angolského původu.

Je to skvělá mladá žena, která je nyní báječnou matkou svému synkovi Christiánkovi.

Život se s ní nemazlil, prožila si hrozné dětství plné šikany a nelidského týrání svojí matkou a později i jejím přítelem. Matka nesnesla její pláč a bouchala s ní – s miminkem o zeď. Toto kruté zacházení se neobešlo bez následků. Byla nutná operace hlavy – otok mozku, operace srdce po zástavě…Bohužel byla Viktorie vždy do rodiny vrácena. Nikdo následně neřešil, že ji přítel matky mlátil gumovou hadicí vždy, když vylezla z pokoje a odehrávaly se další kruté věci. Často si zažila i rasistické útoky. Všichni navíc nežili v běžném bytě, ale ve squatu, ve špíně, bez jídla, často jedli staré a plesnivé jídlo. Donedávna Viktorie nedokázala sedět v místnosti s otevřenými dveřmi.

Matka Viktorie byla adoptovaná,  a přesto po smrti biologické matky zdědila velké dluhy, které dále (tedy po vlastní babičce) zdědila v 18 letech Viktorie ( ta biologickou babičku neznala).

Viktorie o ničem nevěděla, jako teenager utíkala z domu, nemohla tam bydlet, asi by už ani nebyla, strašně se bála… Sama chtěla utéct do dětského domova, ale chyběla jí odvaha. Často říká, že by tak aspoň možná nějaké dětství měla. Lituje toho.

Když bylo Viktorii 22 let, narodil se jí syn. Moc se na něho těšila a dal jí smysl života. Usadila se a najednou dorazila exekuce. Matka Viktorie, která má nyní již diagnostikovanou schizofrenii a je zbavená svéprávnosti,  veškeré dopisy, které se týkaly její biologické matky a tedy i jejích dluhů, bud‘ nevyzvedávala nebo je likvidovala.

Tak Viktorie netušila, že něco zdědila po paní(své babičce), kterou vůbec neznala. Ale stalo se, neměla možnost se dědictví, tedy dluhů, vzdát, protože si pro poštu prostě nemohla přijít. Jen utíkala a na trvalé  adrese dlouho nežila. 

Když byla na mateřské, rodičovské, dluhy, které vůbec nebyly její, jen narůstaly… 

Nyní se Viktorie  léčí na psychiatrii, minulost se na ní bohužel podepsala. Není schopná ani  pracovat. 

Je ale neuvěřitelná, velmi chytrá a starostlivá. Syn Christian je její smysl života, pro něj žije. Jejím přáním je normálně žít, mít domov.  Christiánek je vyjimečně bystrý kluk, hodný a také nadprůměrně chytrý. Svoji maminku miluje. Viktorie je skvělá máma.

Nikdy neměli domov a to ji velmi trápí, žijí v azylovém domě, kde jim nájem prodlužují po třech měsících, což Viktorii na psychice nepřidává. Někdy jim schází i na nájem.  Nikdy nezažili bezstarostný den, Viktorii situace ničí a na zdraví nepřidává. Na jednoho člověka je toho prostě příliš.

Komu pomůžeme?

Pomůžeme Viktorii a Christiánkovi? K čemu? K prožití obyčejného života, abychom jim usnadnili žít běžný život, aby se dokázali těšit na další den a věděli, že dokážou zaplatit ty nejnutnější věci, které jsou pro jiné lidi samozřejmostí.

My jim pomáháme už 6 let. Ale i nám už síly docházejí, vyzkoušeli jsme snad vše možné i nemožné, Právní pomoc, sociální pomoc.....Vše, co systém nabízí, ale vše selhává a prodlužuje se. Roky beznaděje jim utíkají. 

Prosíme, pomůžete jim neztratit naději?  Aby i oni měli možnost si na tom světě užít něco hezkého a pozitivního. Ne jen strach a napětí, bolest, obavu a hrůzu z dalších dní.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Peníze budou použitý na běžný život , které každý z nás zná…

na denní potřebu, léky, nájem, energie, nákupy, oblečení, školu, kroužky / Christiánek má velmi rád sporty, rád běhá, hraje fotbal, plave, jezdí na kole, koloběžce/,rád by hrál na kytaru, miluje šachy.

Anebo třeba , pizza, zmrzlina :-) 

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Aktuality

14. 3. 2024 16:26

Poděkování ❤️

Milí dárci, děkujeme vám za každou korunku kterou jste přispěli🙏

Viktorie je Vám vděčná❤️ Co víc si máma může přát,než to aby bylo její dítě šťastné, když ona sama to nikdy nezažila. Vy jste pomohli, bez Vás by Christánek nemohl nic…

Všechny Vaše penízky, použiji na školní výdaje, kroužky, školy v přírodě, tábor,oblečení. Prostě to co by mu máma nemohla dopřát. Ale i pro Viktorii je to neskutečná pomoc. Je to jistota, která, může pomoct s nájem, doplatky, když se třeba dávky zpozdí.

Děkujeme Vám…jste skvělí❤️

Viktorie a Christianek

21. 2. 2024 8:01

Poděkování za Vaši pomoc

Milí dárci, naše sbírka skončila. Nesmírně si vážíme Vaši pomoci a moc Vám děkujeme za každou korunku.

Doniu děkujeme za pomoc, trpělivost a vstřícnost. Jste Všichni skvělí. Darovali jste Christiánkovi kus dětství :-)

Všechny peníze budou použity pro potřeby Christiánka. Zaplatíme kroužky, náklady spojené se školou, obědy. O prázdninách si užije příměstský Lego tábor. Použijeme také na léky, oblečení a sportovní potřeby.

Všem Vám Velké díky 

20. 2. 2024 23:24

40 minut do konce🍀

Ještě jednou, Všem moc děkujeme za pomoc💕💕💕

19. 2. 2024 8:34

Dnes končíme💕

Mile Donio, děkujeme, že jste nám se vším pomohli a sbírku několikrát prodloužili. Vážíme si toho💕

Vy Naší mili dárci, jste srdičkovi a úžasní lidé. Každá Vaše koruna je pro ně neskutečný dar a pomoc, kterou nikdy od nikoho nedostali💕💕. Jsou Vám vděční a Christiánek by Vás nejraději všechny objal♥️♥️❤️

Vždy říká velké rodinné obětí. Mám Vás rád❤️♥️♥️ Cristi🙏

Ať se Vám všem daří a jste šťastní 🌞🍀

17. 2. 2024 23:26

Konec za 2 dny❤️❤️♥️

Poděkováni Vám všem… ❤️❤️❤️

Každá koruna kterou jsme vybrali a Vy darovali ,pomohla Christankovi na nějaký čas prožit bezstarostné dětctví, které si tak skvělý, hodný a nadaný kluk zaslouží.

Je štastný a co víc si jeho máma může přát. Tancuje, sportuje a začne hrát na kytaru. Vše mu skvělé jde a děla to s radostí a vděčnosti. I když se nepodařilo vybrat cílovou částku, jsme za to vděční. 

Přejeme Vám za pomoc v životě spousty spokojenosti a radosti. ♥️♥️♥️

Jste jedineční, každý z Vás… 

Pomohli jste cizím lidem🍀🍀🍀🙏

Mějte se krásně💕

16. 2. 2024 21:06

Děkujeme

Všem kteří se nad naším příběhem pozastavili, věnovali mu trochu času přispěli a sdíleli. Z celého srdce děkujeme, Vážíme si Vás.

Dali jste jim naději a Christiánkovi možnost žít jako jiné děti. 

Děkujeme…

12. 2. 2024 7:52

Děkujeme Doniu, že nám sbírku prodloužili…

Donio Nám několikrát sbírku prodloužilo, aby nám dali šanci přiblížit se k cílové částce, děkujeme jim za to. Asi se nám to úplně nepovede, ale jsme neskutečně vděční…

Rádi bychom Vám všem poděkovali osobně, ale neznáme Vás všechny.

Několik let jsme na pomoc byli sami a teď je Vás neskutečných lidiček 257, dodali jste jim velikou naději… za kterou jsme Vám všichni moc vděční. 

zbývá 8 dní do konce, prosím sdílejte se svými známými a přáteli, třeba se nám povede ještě o kousek k cílové částce posunout.

Děkujeme za naděj pro ně !

3. 2. 2024 14:23

Vážime si Vás všech♥️

Moc děkujeme Doniu , že nám sbírku už několikraát prodloužili♥️🙏 Dávají nám šanci vybrat pro ně co nejvíc.

Díky Vám chodí Christi na kroužky,obědy, tancuje, lyžuje,bruslí… 

I když maminka musí zvládnout ještě hromadu starostí a její problémy jen tak brzy neskončí. Děkuje všem ,že Christiánkovi pomáháte žít a prožit si děctvi jako jiné děti. 

Děkujeme Vám za ně oba ♥️🍀

23. 1. 2024 9:44

❤️ Posíláme Vám vzkaz❤️

18. 1. 2024 8:14

Šance pro ně ❤️

Donio nám jestě dalo šanci a sbírku prodloužili 🙏♥️

Chceme Vás všechny poprosit…🙏🙏🙏

SDÍLEJTE PROSÍM PŘÍBĚH NA INSTAGRAMU, Fb. POŽÁDEJTE PŘÁTELÉ O SDÍLENÍ, PROSÍM 🍀

DĚKUJEME  VÁM ❤️

11. 1. 2024 14:39

Děkujeme !

Děkujeme Všem dobrým lidičkám, kteří se na chvíli zastavila a věnovali tomuto příběhu chvíli.

Příběh je složitý, ale strašně moc potřebný, každou korunkou otevíráme spokojenější dětství Christiánkoví. A on může se svými kamarády chodit na kroužky , sportovat a rozvíjet se. Mamince jsme ubrali sice malinký kousek jejích obřích starostí, ale věřte stojí to za to. Christi to vrací plnými doušky…je to moc hodný a neuvěřitelně šikovný kluk,  který lidi kolem sebe miluje :-)

Děkujeme!!!

10. 1. 2024 8:19

Sbírka s kterou jste nám pomohli, už pomalu končí.

Všem kteří přispěli či sdíleli, tento smutný příběh Christiánka a jeho maminky…

Rádi bychom  Vám ještě jednou za pomoc a podporu s celého srdce poděkovali, každá korunka jim neskutečně pomůže!!
Moc si Vaši pomoci vážíme  DĚKUJEME VÁM ZA NI.

5. 1. 2024 9:16

Krásný Nová rok

Rádi bychom Všem za podporu poděkovali, Jsme vděční Doniu, že nám sbírku prodloužilo a dali nám tak šanci ještě nějaké korunky nasbírat. Jsme Vám všem vděční a moc si Vás všech vážíme. 

Rádi bychom Vás požádali ještě ke konci sbírky o pomoc, Prosím sdílejte jejich příběh na FB, Instagramu , anebo rozešlete prosím známým, o kterých víte, že by mohli přispět a pomoct. 

Bohužel se Viktorii a Christiánkovi komplikuje i bydlení…sociální byt je v nedohlednu a azylový byt je většinou na 1 rok, jsou tam již 3 roky. Proto máme obavu, že nastane doba kdy nebudou mít kde bydlet. Klasický nájem bez pomoci nezvládnou.

Proto moc prosíme pomozte se sdílením, aby se jejích sbírka dostala k co nejvíce lidem,

Děkujeme Vám s celého srdce

28. 12. 2023 20:06

Jste skvělí♥️🙏 Přejeme krásny Nový rok🍀🍀

Taková krásná částka…

Všem děkujeme za příspěvky a milá slova♥️. Doniu za prodloužení sbírky, jste skvělí🙏♥️ 

Penízky budou použitý hlavně na vzdělaní, knížky, kroužky, školné, obědy, oblečení… Také jako rezerva , když se úřad s výplatou peněz zpozdí. Aby měli na nájem a jídlo. 

Koupili jsme už kytaru,  lyže, také oblečení a pytlík marcipánových  bonbónku😉které Christi miluje. Mamince jste udělali radost novými polštáři, které neměli a novými prostěradly . 🙏

Děkujeme Vám❤️🙏♥️

27. 12. 2023 9:29

Sbírka nám už pomalu končí ❤️

Všem Vám s celého srdce děkujeme 🙏 Každá korunka jim neskutečně pomůže♥️

Christiánek si moc přeje velkou rodinu ..

Je to jeho velké přáni♥️ A vy všichni jste teď tak trochu jeho rodina🙏❤️

Moc si Vaši pomoci vážíme.

24. 12. 2023 16:24

Vánoce jsou o plnění snu. Christiánek Vám všem moc děkuje❤️

24. 12. 2023 1:25

Krásné Vánoce Vám všem, kteří jste nám pomohli… Mám Vás moc rád

12. 12. 2023 22:18

DĚKUJEME VÁM VŠEM… přečtěte si krásná slova p. Ředitele Christiánkovy školy

Neděláme to často, vlastně to děláme poprvé, rádi bychom Vás ale seznámili s finanční sbírkou týkající se  našeho žáka. Jedná se o podporu jeho vzdělávání. Sbírka je na DONIU, přispět tedy každý může i malou částkou. Tento email odesíláme po konzultaci s rodinou.

Mezi prvňáčky máme velmi nadaného žáka Christiánka. Lidé kolem něj se mu snaží nabídnout vzdělání, které by podporovalo jeho talent (Christián má předpoklady k tomu v budoucnu přeskočit do vyšších ročníků), ale i život, který by si zasloužil. (My jako škola v letošním školním roce zpracujeme i možnost stipendií, to ale nějakou dobu potrvá.) Christianova maminka ze smíšeného česko-angolského původu prožila život, o kterém často jen čteme nebo slyšíme v médiích, a jeho následky si nese dodnes, proto byla vypsána veřejná sbírka. Příběh Christiánka a jeho maminky si můžete přečíst ZDE: https://www.donio.cz/pomoc-mamince-viktorii

28. 11. 2023 10:09

Z úspěchů Christiánka, máme velkou radost♥️

24. 11. 2023 10:25

Děkujeme

Jsme vděční všem , kteří si náš příběh přečtou a s pokorou děkujeme lidem kteří přispívají.

Jste skvělí :-)

10. 11. 2023 7:28

Poděkování institutu prevence a řešení předlužení

Velké díky p. Radku Háblovi, Barbaře Halířové a Petře Lomozové a dalším, kteří se s námi sešli a příběh je zaujal. 

Nesmírně si vážíme Vaší pomoci , jste světýlko na konci tunelu. 

Děkujeme Vám, že jste se tímto příběhem začali zabývat a pomáhat…

Jste neskuteční 

Institut prevence a řešení předlužení  · Sledovat

  · Známe jejich příběh a chceme jim pomoci. Podpořme společně Viktorii a Christiánka na cestě k normálnímu životu. 🫶🤕 Viktorie si prošla týráním od vlastní matky a jejího přítele, jako miminko s ní dokonce praštila o zeď, musela podstoupit několik operací. Když byla plnoletá, zdědila obrovské dluhy a exukuce po babičce, kterou ani neznala. Jelikož o nich nevěděla, narostly do milionových částek a nyní jí a synovi nedávají spát. Jedinou šancí je dlouhý proces oddlužení. 🏘 Žijí už léta v azylovém domě, bez jistoty. Nikdy nezažili bezstarostný den. Tyto starosti se podepisují na Viktoriině zdraví. Přeje si pro syna jen lepší život. Bohužel také sociálním pracovníkům už dochází možnosti pomoci. Celý příběh a sbírku najdete 👇Pomoc mamince se synem, která ne vlastní vinou, nikdy nezažila normální život

7. 11. 2023 8:19

Všem dárcům děkujeme…

Všem Vám ze srdce děkujeme, Christiánek může chodit díky vám na atletiku, tancování a také může pokračovat v bruslení.

Miluje pohyb a je rád venku…

Děkujeme 

26. 10. 2023 9:46

Děkujeme !!! Pořád věříme že spravedlnost existuje .....

Celý Christiánkuv život, maminka doufá, věří, že pro ně dokáže zajistit domov, který sama nikdy neměla…

Prozatím se nedaří a nenašel se nikdo kdo by jim pomohl tu obří nespravedlnost zvrátit a život nastartovat.

Až teď Vy Naší milí dárci… Jste to Vy,  kdo vnáší aspoň trochu podpory  a trošku naděje :-) DĚKUJEME

Děkují Vám moc že jste :-) 

15. 10. 2023 19:23

Vaše podpora je úžasná

Milí dárci,

Vaše pomoc směřuje mladé mamince a jejímu synovi, kteří ji nesmírně potřebují.                                                                            

Když se prosí o pomoc v nemoci, tak dobří lidé smutnému příběhu hned porozumí.

Náš příběh je ale složitější. My doufáme, že si ho díky této sbírce všimnou ti správní lidé, kteří se popisovanými problémy zabývají a pomohou je řešit. Ať může Viktorie s Christiánkem konečně začít žít. Ať jim pomůžeme se nadechnout a být spolu v klidu a radosti.                           
Viktorie je neuvěřitelný bojovník. Při své nemoci a velkých finančních potížích  dokáže přežívat a dělat Christimu pěkné chvilky, usmívat se na něho a neskonale ho milovat.    

Ano, bez pomoci přátel by to nemohli zvládat.  

Díky Vám, dárcům, je najednou přátel víc a víc!

Tímto příběhem žijeme už 6let. Sami to , ale nezvládneme… Doufáme, že spravedlnost někde je…


Nesmírně si vážíme pomoci každého z Vás, DÁRCŮ.

14. 10. 2023 13:33

Atletické soustředění

Děkujeme, Christiánek mohl odjet s kamarády na atletické soustředění. 

Je šťastný a moc Vám všem děkuji

11. 10. 2023 9:58

Jsme vděční… MOC!

Děláme ho šťastnějším.

Velké díky Vám všem

9. 10. 2023 10:37

Děkujeme za každou korunku od Vás

Vážíme si Vaši pomoci, Christiánek může díky Vám odjet na Atletické soustředění… Kdyby jste viděli ty rozzářená očka a radost. Bez vás by si to opravdu nemohl dovolit. 

Je to komplikovaný příběh, proto si vážíme toho že si ho přečtete a snažíte se porozumět. Klidně se ptejte, ráda odpovím.

Mějte všichni krásný den

4. 10. 2023 17:08

Christiánek

Christiánek všem moc děkuje. 

Díky Vám začal chodit na milované tancování :-)

Díky všem, kteří se rozhodli je podpořit 

30. 9. 2023 16:49

Milí dárci, ze srdce děkujeme

Díky vám může Christián na kroužky jako ostatní děti… Je za to vděčný :-)

Vaších příspěvku si nesmírně vážíme. Vím příběh je komplikovaný a člověk se musí začíst důkladněji aby pochopil.

Děkujeme Klusová

27. 9. 2023 22:10

Jsme vděční každému dárci

Moc a moc děkujeme !!! 

že příběhu věnujete čas a chápete jaká nespravedlnost a beznaděj v něm je… 

26. 9. 2023 13:16

Poděkování a odpověď na otázku, kolik činí dluh, který Viktorie po neznáme paní zdědila ???

Pořád Vás milí dárci nevidíme, ale všem ze srdce děkujeme. Až Vás uvidíme poděkujeme konkrétně vám osobně :-) 

Ptáte se mě kolik je vlastně dluh po neznáme babičce /paní/, v mém příspěvku jsem ho nezmínila. Ani jsme nepomysleli na to, že by jim ho někdo pomohl zaplatit. Dluh bohužel stále narůstá je už bezmála 3mil.

Oddlužení je připravené, ale bohužel vzhledem ke zdravotnímu stavu Viktorie, není možné mít stabilní příjem a proto nejde o oddlužení požádat .

Přejeme krásný den a moc Vám děkujeme

25. 9. 2023 11:28

Poděkování

Rádi bychom aspoň takto poděkovali dárcům, kteří nám přispěli. Bohužel díky jinému příspěvku, nemůžeme se sbírkou pracovat jak bychom chtěli. Nejde ani poděkovat konkrétním dárcům, bohužel je ani neznáme. protože je nevidíme😔. Web je přetížený, a po většinu času nefunguje a tím se nedá ani přispívat. Přesto všem kteří měli trpělivost a penízky se jim povedlo poslat♥️ ze srdce děkujeme🙏 

Prosím nevzdávejte to🍀🙏❤️

23. 9. 2023 16:22

Díky Vám, může Christiánek sportovat jako ostatní děti. Miluje pohyb, atletiku… Děkujeme Vám za pomoc

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Olga
200 Kč  •  20. 2. 2024 23:52
přeji hodně zdraví a štěstí v životě
Dobrosrdečný dárce
600 Kč  •  20. 2. 2024 23:36
Velkorysý dárce
300 Kč  •  20. 2. 2024 20:14
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  20. 2. 2024 13:05
Laskavý dárce
600 Kč  •  20. 2. 2024 8:57
DobroDárce
200 Kč  •  19. 2. 2024 21:24
Velkorysý dárce
100 Kč  •  19. 2. 2024 20:16
Velkorysý dárce
500 Kč  •  19. 2. 2024 18:59
Dobrosrdečný dárce
1 000 Kč  •  19. 2. 2024 14:59
Laskavý dárce
1 000 Kč  •  19. 2. 2024 11:53
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 2. 2024 9:36
Velkorysý dárce
300 Kč  •  19. 2. 2024 9:20
Velkorysý dárce
600 Kč  •  19. 2. 2024 9:09
Štědrý dárce
300 Kč  •  19. 2. 2024 4:43
Velkorysý dárce
1 000 Kč  •  18. 2. 2024 18:01
Irma
716 Kč  •  18. 2. 2024 16:35
Milá Viktorie, myslíme na vás oba, přejeme brzké uzdravení a hodně sil! ❤️ 🙏 I. + A.
Dárce, který je pro každou dobrost
2 000 Kč  •  17. 2. 2024 13:53
Olga
200 Kč  •  17. 2. 2024 0:42
přeji Christiánkovi a jeho mamince hodně zdraví a štěstí , aby ve svém okolí našli hodně dobrých lidí, kteří jim budou pomáhat,sbírka by se ještě mohla prodloužit aby se vybrala cílová částka, Olga
Štědrý dárce
1 000 Kč  •  16. 2. 2024 21:43
Laskavý dárce
600 Kč  •  15. 2. 2024 12:10
Velkorysý dárce
600 Kč  •  15. 2. 2024 10:04
AWAC CZ, spol. s.r.o
1 000 Kč  •  15. 2. 2024 8:57
Milý dárce
300 Kč  •  9. 2. 2024 10:37
Laskavý dárce
300 Kč  •  8. 2. 2024 20:46

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat