Blíží se mé narozeniny a každý rok dostávám spousty dárků…
Dnes už žiji krásný a šťastný život se svým synem v harmonii, klidu a lásce. Místo tradičních, hmotných a zážitkových dárků pro oslavence jsem se letos rozhodla vytvořit sbírku na dobročinné účely.
Dostal se ke mně příběh mojí známé Lidušky, maminka v těžké situaci, kolegyně mé švagrové.
Je to nádherná žena, která prochází velmi těžkým životním obdobím.
Nešťastnou náhodou zůstala se svými třemi dětmi sama. Maruškou 13 let, Martinka 9 let a adoptovaným Kristianem 12 let. Její manžel náhle zemřel (48 let) v zahraničí.
Maminka musela podepsat majiteli firmy, že se vzdává dvou platů manžela na náklady spálení a poplatků ohledně pohřbu v zahraničí.
Rodina zůstala na celou situaci sama, okolí se jí snaží pomoc, a i já bych ráda pomohla.











