Jsem maminka samoživitelka se třemi dětmi. Po 13 letech v náročném vztahu jsem se díky pomoci OSPODu dokázala odstěhovat a udělat krok k lepšímu životu pro sebe a své děti. Už necelý rok žijeme v azylovém domě. Situace je ale pro nás finančně velmi složitá.
Rok jsem neměla nárok na podporu z úřadu práce. Minulý měsíc mi byl konečně přiznán nárok na příspěvek na živobytí a doplatek na bydlení. Ani tyto dávky však nestačí na pokrytí celého nájmu a běžných výdajů, které s péčí o děti souvisejí.












