19. 6. 2026 19:45
Milí dárci, přátelé a kamarádi … ráda bych vám všem poděkovala za sebe i za mé dcery za vaše dary, milá slova a povzbuzení,sdílení našeho příběhu, materiální i nemateriální pomoc a psychickou podporu.
Cesta po psychické stránce bude ještě dlouhá – hlavně pro dcery, které to celé pořád zpracovávají. Ale musím říct, že máme i lepší dny, které jsou plné smíchu a bláznovství. Držíme se navzájem ❤️, máme plány do budoucna, které bysme si chtěli splnit a začít novou etapu života
Obrovské poděkování patří zastupitelům obce a panu starostovi Lukášovi Jansovi, který pro nás sbírku založil.
A už jsem zase dojatá …
Moc děkujeme a veškeré pomoci si moc vážíme …
Doufám, že jednou budu moct pomáhat i já jako dárce…