Ráda bych vám představila našeho dvanáctiletého Majkynka♥️.
Je to pejsek s velkým a milým srdíčkem. Už od narození dělal všem okolo sebe radost a společnost v těžkých i hezkých chvílích. Celý život byl zdravý a velmi vitální. Jeho zdravotní stav nebyl nikdy kritický, tak jako se tomu stalo pár dnů zpět.
Z ničeho nic ho přestali poslouchat zadní pacinky a následně i přední. Po několika návštěvách lékaře a vyšetřeních se jeho naděje na procházky a venčení na trávě zužovala a tak jsem teď tu, abych vás poprosila o kousek vaší naděje pro našeho milovaného bojovníka. Je pro nás nepředstavitelné o něj přijít a pro něj nepředstavitelné přijít o venčení na travičce a pronásledování páníčků na každém jejich kroku.









