Než jsem začala chodit na tyto lekce uměla jsem se přetočit na bříško pouze přes jeden bok. Nyní už mám za sebou několik měsíců lekcí a musím říct, že všichni koukají, jak mi to jde. Na bříško se umím přetočit už přes obě strany a nově jsem se naučila točit zpět na záda. Začaly mě zajímat hračky a umím se za nimi i doplazit. Dále umím pivotovat, začínám více používat pravou ručku, kterou jsem nepoužívala a měla v pěst. Teď se učíme sedět a hrozně bych se to chtěla naučit. Je to těžké, ale já se snažím, abych si mohla hrát i trochu jinak.
Konečně jsem začala jíst i jiné jídlo než jen kašovitou stravu. Začínám pomalu kousat a tak objevuji i nové chutě.
Pravidelně rehabilituji, chodím na neurorehabilitace, hipoterapie, ergoterapie a na lekce Anat Baniel, které stojí 100 000 Kč na tři měsíce. Co Vám budu říkat…všechno stojí hromadu peněz.
Veškeré vybrané peníze proto půjdou na moje terapie, abych se mohla dále učit novým věcem.
Tímto by Vás chtěla celá naše rodina požádat o pomoc, Děkujeme za jakýkoliv příspěvek. ❤️