PŘÍBĚH KULÍŠKA
Ahoj moji kočičí kamarádi😽.Jmenuji se Kulisek a chtěl bych se s vámi podělit o svůj smutný příběh.Byl jsem třítýdenní miminko když mě a moji slepou sestřičku Rezinku někdo odtrhl od maminky a pohodil na skladku 😔.Hodny pan nás nasel a okamžitě prevezl na veterinu.Byli jsme mokrý a silne podchlazeny.Moc šanci nám nedávali.Ale my si svůj život vybojovali🙂.Vážili jsme pouhých 300gramu.Nase teta se nás ujala a krmila z lahvicky.Sestricka Rézinka přišla o jedno ocicko a na druhém se jí dělal obrovský vřed.Podstoupila operaci kde ji vřed vyndali a ocicko zasili.U mě se vřed na jednom ocicku podařilo vyléčit ale Rezinka zůstala slepa 😥.Když už jsme si mysleli že máme vše špatné za sebou a pomalu jsme vyhlizeli společný domov přišla další rána.Byla u nás diagnostikovana další nemoc FIP.Ja mám mokrou a moje sestřička a naše malá kamarádka Meggy suchou formu této nemoci.Meggy je stejně stará jako my a má také problém s ocickem (srostlou kůži na ocicku)Čeká ji operace ale teď bude muset nějaký čas pockat.Teta nám už pátý den píchá injekce které hodně boli 😭.Brecime my i teta.Ale slíbila nám že nás z toho dostane I kdyby na chleba nebylo a bude zase dobře.Ja se o ty moje dvě holky musím postarat tak jsem poprosil tetu ať nás příběh zveřejní.Vysetreni a celá lecba pro nás tři smolaře je velmi nakladna.Bohuzel k nám přibyl i náš velký kamarád Šimonek který také bojuje s touto nemoci.Proto jsme chtěli poprosit všechny naše ctyrnohe kamarády o příspěvek který bude určený na naší léčbu 😔.Prosíme držte nám tlapicky ať se že všeho dostaneme a už nás nic špatného nepotká. Jsou nám tři měsíce a už jsme toho prožili dost.Vsem chlupackum předem děkujeme a přejeme jim ať jsou zdravý. S pozdravem Kulíšek, Rézinka, Meggy a Šimonek🥰









