Rozhodla jsem se založit sbírku pro mojí kamarádku Klárku a její dvě děti sedmiletou Nikolku a tříletého Filípka, kterým osud připravil těžkou zkoušku když je připravil o milovaného tatínka a partnera Milana, který zemřel náhle a tragicky a tím se jim změnil ze dne na den život. Milan s Klárkou se poznali před 10 lety a byla to láska jako trám. Milan miloval lidi, život, humor a hlavně svojí úžasnou rodinu se kterou trávil veškerý čas. Jeho největším koníčkem byla zahrada kde spolu s dětmi trávili veškerou volnou chvilku .Jeho velkým snem bylo, aby jednou jeho syn Filip hrál hokej a dcera Nikolka tančila v tanečním kroužku , bohužel Filípka hrát už nikdy neuvidí a Nikolku tančit také ne….Milan byl laskavý, pozitivní a veselý člověk který navždy bude žít v našich srdcích a v jeho dětech.










