Rád bych představil Karolínu 38 let. Je to skvělá máma našeho syna Matěje (5let ) a úžasná partnerka pro život. Kája bojovala s rakovinou prsu poprvé po porodu našeho syna. Tehdy přišla o prso a skoro o první rok života našeho Matýska. Tento boj vyhrála a mysleli jsme si, že máme vše za sebou.
Bohužel přesně po 5ti letech se ale rakovina vrátila s o to větší silou. Nyní už ve IV. v ČR neléčitelném stádiu. Metastázy jater, uzlin a kostí. Kája to ale nevzdala a pere se jako lev. Nyní se naskytla příležitost nákladné léčby v Německu, která dává obrovskou naději, ale bohužel není hrazena ze zdravotního pojištění. Proto prosíme o pomoc.









