Jsem maminka čtyřletého chlapečka Jonáška. Jonášek se narodil předčasně ve 34. týdnu, ale to není vše. V jeho prvním roce života úplně přestal jíst a byla mu diagnostikována porucha příjmu potravy, kvůli které mu byl ve dvou letech zaveden PEG. Aby toho nebylo málo, ve třech letech mu byl diagnostikován dětský autismus, středně těžká mentální retardace, syndrom cyklického zvracení a nyní mu diagnostikovali eozinofilní ezofagitidu.
Vzhledem k jeho diagnóze se musím o Jonáška starat 24/7 a nemohu chodit do práce. Ráda bych mu dopřála delfinoterapii a další potřebné terapie na doporučení lékařů, na které však nemám finanční prostředky. Proto se na vás obracím s prosbou o jakýkoliv příspěvek pro mého syna.
Maminka











