Vážení a milí přátelé. Obracím se na vás s prosbou o pomoc. Mám vážně nemocnou Jessinku, 3 letou Vipetku. Diagnostikovali jí autoimunitní hemolytickou anémii a léčí ji také na Babesiozu . Byla už 2× hospitalizována. Dostala transfuze, kapačky, kortikoidy a léky. Už jí máme s Ártem zase doma. Árta jsem adoptovala před půl rokem. Je mu 11 a byl týraný. Jsou to skvělý společníci a parťáci.
Léčba Jessinky je finančně nákladná a stojí to pro mě hodně peněz, které nemám. Jsem delší dobu po operaci a na neschopence. Na veterině jsem domluvená na splátkách. Jsou tam moc hodní, vyšli nám vstříc.
Kdybyste mohli něco přispět na léčbu Jessi, založila jsem transparentní účet.
Věřím, že jí léčba pomůže. Dělám všechno co se dá. Budou jí teprve 4.
Vybrané peníze půjdou na léčbu Jessi. Bude to dlouhodobější veterinární péče. Možná až její doživotní.
Velice vám děkuji za podporu a pomoc v tak nelehkých chvílích.
Mějte se pěkně a buďte zdraví ♥️🍀🙏









