Ahoj, jmenuji se Eliška a jsou mi čtyři roky. Život mi nadělil těžkou zkoušku, nejen mně, ale i mé mamince Petře a mému tatínkovi Davidovi.
Byla jsem zdravá a usměvavá holčička. Moje maminka říká, že jsem její největší dar ale dnes už je vše jinak . Jednoho dne jsem zkolabovala a začala se klepat na zemi šla mi pěna u pusinky a pro mě a mojí rodinu se změnil život. Měla jsem dlouhý pobyt v nemocnici aby přišly na to co se mi stalo. Vše bylo hodně náročné pro mě a hlavně pro moje rodiče kteří chtěli být semnou ale mám doma další sourozence mladšího brášku Lukáška a starší sestru Adélku tak museli věnovat péči i jim.










