Eliška je 4letá fenka zlatého retrievera, vzala jsem si ji v jejich 3letech,byla vykastrovaná..do teď se nic nedělo a byla zdravotně úplně v pořádku. Teď se ale objevily problémy, 3. 12. (Sobota) se Elišce začala dělat “odřenina„ s bílým povlakem,bílý povlak si Eliška vykousla a objevila se díra,v Pondělí jsme jely na veterinu s řekli nám ,že udělají ultrazvuk a bude nutný operační zákrok..protože jí podvázali vaječníky (při kastraci) nevstřebatelnými stehy a po 2letech se stehy začaly bokem prodírat ven.










