Dobrý den, jsem invalidní důchodce 3. stupně, mám nemocné oči a slepnu. Odešel jsem od ženy neboť nemám pocit, že by to bylo klidné prostřední, ve kterém bych chtěl, aby vyrůstali naši synové, které mám strašně rád a staral jsem se o ně od malička. Je jim 3 roky a 7 let. Já bych nyní potřeboval pomoc zaplatit nájem, abych vyšel. Se svými syny žiji nyní sám.









