Jsem maminka samoživitelka 3 dětí, která pracuje. Dva ze synů teď od září půjdou na učiliště studovat. S klukama žiji sama od 2 let nejmladšího syna, tudíž nějakých 11 let. Otec o syny nejeví zájem. Chceme vás touto cestou poprosit o pomoc na skříně na oblečení pro kluky do pokoje.









