Vendulce 15 a Míšovi 12 zemřela maminka na 1.adventní neděli. Zemřela na rakovinu. Bohužel během léčby přestala chemoterapie zabírat a její tělo to přestalo zvládat. Během dvou měsíců od ukončení léčby jim maminka odešla navždy. A děti má ve své péči otec. A já jako jejich sousedka bych pro ně moc ráda udělala něco víc, proto jsem založila tuto sbírku.











