Ahojte. Rád bych se vám představil. Jmenuji se Demon a jsem roční stěně. Štěňátko jako každé jiné, velmi hravé a celým srdcem milující svou rodinu. Pelíšek máme doma pouze na okrasu jelikož miluji spinkat s maminkou v posteli, i když táta tvrdí, že jsem na to moc velký a měl bych spát dole. Jsem rád, že já a maminka máme stejný názor na věc.










