Ahojky jmenuji se Charlie, mýho brášku Vlčiho už znáte.
Bohužel i mě dostihl věk a zdravotní komplikace 🥺
Sice jsem i v 10 letech pořád hyperaktivní,ale bohužel se mi přihoršilo.
A potřebuji nutně operaci tlamičky 😥
Mám už docela problém se normálně najíst. Jenže operace je opět Velmi nákladná 😥
Panička s pánečkem dělají co můžou. Jenže tenhle rok jim není zrovna moc nakloněn. Jeden nečekaný výdaj střídá druhý. Panička navíc skončila v ID a až teď si našla novou práci.
Páneček se snaží dělat co se dá,ale aby toho nebylo málo. Tak se objevila havárie v bytě. Kterou opět museli řešit 🥺
Takže Vás chci moc všechny poprosit,o pomoc 🐶 HAF ❤️
I sebemenší částka pomůže k tomu,abych mohl absolvovat. Tuhle náročnou operaci 🥺❤️🐶
Všem dopředu mnohokrát DĚKUJI 🐶❤️









