Tento psí fešák se jmenuje Baddy. Je to můj parťák, který mi kouzlí úsměv na tváři již osm let. A spolu hledáme naději na dalších pár let.




17. 6. 2024 13:21
Poděkování
Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.







