Autokaravan servis v Bohumíně se už nějakou dobu stará o Vaše obytné vozy, přívěsy a jiné, se kterými máte následně všichni kupu krásných zážitků z výletů, dovolených. Ačkoliv se moji rodiče snažili zachránit co se dalo, nešlo zachránit vše. Místo záchrany vlastních věci a vybavení servisu zachraňovali Vaše obytná auta. Právě ty, se kterými máte plno krásných vzpomínek a zážitků. Je to již týden, kdy jsou tyto auta zaparkována u cesty na kraji Bohumína, kde se voda nedostala. Jenže je potřeba je hlídat. Celý týden se střídají v hlídání, aby se jim nic nestalo, někdo něco neukradl, spí u nich. Když ale voda opadla a mohli se podívat na způsobené škody, nebylo moc důvodů k radosti. Autům se sice nic nestalo, zato ostatní věci jsou jednoduše na vyhození a zničené.
Mnoho lidí z řad karavanové komunity pomáhá s úklidem, za což jim patří obrovské DÍKY. Ale tím to nekončí. Přál bych si, aby servis nadále fungoval, byl tady pro Vás, pořádaly se srazy. K tomu ale rodiče potřebují dílnu opět vybavit a opravit. Sami by si o žádné finanční dary nikdy neřekli. Na to jsou asi trošku moc hrdí. A tak bych jim chtěl touto cestou aspoň trochu pomoct a pro Vás i pro ně tento servis udržet při životě. Abyste mohli nadále mít spoustu zážitků a vzpomínek, třeba na jednom ze srazů a oni naopak radost z Vaší přízně. Pokud můžete přispět jakoukoliv částkou, budu vděčný, protože tady se počítá všechno.
