Pegasovy je 7 let mám ho od hříbátka trénují si ho sama ale přerostl prý sám sebe a proto začal mít problemy s pohybovým aparátem.
Všimla sem si toho minulý rok v létě že dává enormně kopyto pod sebe takzvaný sbíhavý postoj takže jsem si sehnala jiného kopytáře a začali jsme od kopyta zjišťovat co se děje že tu nohu tak to vytáčí ale bohužel beze změny během léta se na něm začalo postupně jezdit a po týdnu ježdění a pravidelné práce jsem zaznamenala že mu to nedělá dobře že ho něco bolí a začínal utíkat pod sedlem domů bylo mi to celkově všechno divné takže jsem ježdění ukončila a začala jsem znova od začátku zjišťovat kde je jaký problém. Zjistila jsem že mu dělá hrozný problém chodit z kopce jako kdyby se mu ta noha podlamovala jako kdyby neunesl svojí váhu na té noze takže jsem zavolala svojí veterinářku které jsem věřila ale bohužel jsem se v ní zmýlila a její vyšetření bylo nesmyslně drahé a vlastně i zbytečné protože nic nedokázala zjistit A jediné co mi řekla ať si ho odvezu do Heřmanova Městce kde mi zjistí mnohem víc ale bohužel mi na to nezbyli finance a peníze za nekvalitni snímky mi nevrátí , takže bych vás ráda poprosila abyste mi pomohli mu zajistit péči kterou si zaslouží
Vzhledem k tomu že jsem matkou třech malých kluků a tudíž 6 let doma tak mám jen rodičovský příspěvek a do práce nastoupim až za 2 roky a díky veterinářce která mě okradla nemám na další a lepší vyšetření
