Adélka a David bydlí na Mostní ulici v Opavě. Velká voda jim bohužel vzala vše co si dosud vybudovali. Takže přes noc přišli úplně o vše co měli. Jelikož jsou mladí, tak nemají našetřené větší množství peněz, aby mohli byt opravit a nakoupit veškerý nábytek a spotřebiče. Také jim byl zatopen kondenzační kotel, takže momentálně nemají ani čím topit. Budou rádi za každou korunku.










