Dobrý den. Naše organizace se už roky věnuje záchraně týraných a nechtěných zvířat. Odebíráme psy a kočky od jejich majitelů, kteří je drží v hrozných podmínkách. Staráme se o nemocná venkovní zvířata, převážně kočičky, které léčíme z jejich zranění, a kastrujeme je. Řešíme případy týrání zvířat, odebíráme je od sociálně slabších občanů, léčíme je a hledáme jim nové domovy.
V současnosti nás ale drtí obrovské množství faktur za veterinární péči. Máme hodně pejsků s kožními problémy, kteří se musejí uzdravit předtím, než jdou do nových domovů. Další spousta zvířat přišla v dezolátním stavu, řeší se jejich zuby, srst, nemocné oči, to vše stojí nemalé peníze. Máme také několik pejsků a kočiček s úrazy, které se musely řešit chirurgicky.
Naše organizace nepobírá žádné příspěvky od státu, vše si musíme sehnat sami prostřednictvím grantů, prodejů výrobků a příspěvků našich podporovatelů.
Naše organizace je čistě dobrovolnická, nikdo z nás za svou aktivitu nebere žádné peníze. Proto půjde 100% vybraných nákladů na úhradu veterinárních faktur.
Velice Vám děkujeme za naše zvířata :-)








