Projekt ukončen:

Pojď s námi otevřít HERBAL HOUSE ve Vrbně pod Pradědem!

Vybráno 0 Kč 7 900 Kč
299 000 Kč
 -
11 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
718 Kč
Průměrná výše příspěvku
3 000 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Pojď s námi otevřít HERBAL HOUSE ve Vrbně pod Pradědem!

Zakladatel
Zuzana Horníková
Datum přidání
23. 10. 2023

Představení projektu

Malebné městečko v podhůří Jeseníků v samotném údolí Pradědu, cca 25 km od Bruntálu?
Ti z vás, co hádali Vrbno pod Pradědem máte bod!
Naším cílem je u nás v našem kraji vybudovat příjemné místo, kde se budou cítit dobře lidé napříč generacemi. Chceme využít potenciál naší nádherné horské krajiny a hlavně přírody. Vrbno skýtá tolik možnosti, pojďme ho společně zase přivést k prosperujícímu společenskému životu!

Chceme vytvořit oázu pro maminky s dětmi, kde si mohou v klidu odpočinout, dát si něco dobrého na zub a děti bez obav vypustit na naše bezpečné a interaktivní hřiště. Žáci jistě ocení koutek, kde si budou moci odpočinout od běžných školních starostí. To vše jim nabídneme u příjemného posezení ve stylu čajovny na dřevěných pódiích s polštářem a knihou nebo s přáteli. Velkou část chceme situovat na venkovní prostranství. Maminky školáků a všichni jistě také ocení pestrou a bohatou nabídku zdravých a chutných svačin.

Něco pro dospěláky!

V neposlední radě nezapomínáme na naše dospělé osazenstvo. Máme v plánu zavést pravidelně hospodské kvízy pro pobavení a odreagování nebo řízenou degustaci s vinařem z Moravy, který jen umocní zážitek právě zapadajícího slunce na naší zahrádce se sklenkou vina v ruce a bohatým občerstvením na stole.

Zdraví na prvním místě!

V dnešní době autoimunitních onemocnění a jiných potravinových alergií a intolerancí na potraviny bylo těžší a těžší se pořádně a s chutí najíst. Až do teď!
Odteď jsme tu my! Váš Herbal House! Chceme nabízet bezlepkové a bezlaktózové potraviny za rozumné ceny. Od snídaní přes svačiny, víkendové brunche, skvělé obědy a něco na zub k večerní skleničce.

Žádné vepřo knedlo u nás nečekejte! Nechceme jít směrem klasických českých vývařoven, pouze s BEZ verzí. Co takhle krémová dýňová polévka s kokosovým mlékem? Nebo Club sandwich s výborným salátkem z řepy? Bageta plněna trhaným masem? To vše zakončeno výbornou sladkou tečkou domácí výroby ve verzi i pro BEZ lepek a BEZlaktózu s výbornou kávou nebo domácí mandlovou, pampeliškovou, či jinou alternativní limonádou.

Samozřejmostí je plný servis milé a ochotné obsluhy. Ingredience vybíráme pečlivě a s láskou od slečny z firmy „Kde domov můj“, která sbírá bylinky ručně! Odpověděli jste si ANO? Tak nám pojďte prosím pomoci naše společné snění proměnit ve skutečnost!  
Máme krásnou přírodu a byla by škoda se o tohle s ostatními nepodělit a nechat vše jen na papíře.

P.S. 
Pánové a všichni ostatní, kterým jsme tímto konceptem nekápli úplně do noty, nezoufejte. Tohle ještě stále není vše a myslíme i na Vás! 

Kdo za projektem stojí?

Zrod této myšlenky mám v hlavě už nějakou dobu. Mé jméno je Zuzana Horníková a doufám, že se budeme každý den setkávat! Nyní jsem studentkou 2. ročníku magisterského studia v pedagogickém oboru.

Před čtyřmi lety se mi život obrátil vzhůru nohama, a to jsem v té době nevěděla, že je to jen začátek. Můj sedmiletý vztah byl ukončen, byla mi diagnostikována Kronova choroba a já nevěděla co dál. Začala jsem učit v lyžařské škole kde se to všechno stalo. Kolektiv kolegů a hlavně dětí mě nabíjel.
Poznala jsem zde i malinkou holčičku, která mi byla v mnoha aspektech podobná. Ve třech letech zvládla sjet červenou sjezdovku a postupně jsem si začala získávat její srdce a ona to moje! I s jejími rodiči jsme zůstávali v neustálém kontaktu. Oni si to tady zamilovali, ale já se tu narodila, vyrůstala a jsem zde neskutečně spokojená.

Právě díky Lukášovi a jeho rodině si můžu začít konečně plnit svůj sen.

V listopadu, přesně 28. 11. 2022, jsem byla akutně hospitalizovaná v nemocnici právě s Kronovou chorobou. Hrozil mi vývod a operace a noc před operací jsem prodělala mrtvičku. Byla jsem v bezvědomí, moje srdce netlouklo a mozek nereagoval. Poté mi byla zjištěna vrozená mutace krve, vrozený deficit antitrombinu 3 a aby toho nebylo málo i vrozenou “dírku” v srdci foramen ovale, kterou mám už nyní operativně uzavřenou. V nemocnici jsem strávila celkem měsíc po různých odděleních.
V tomto období jsem hodně přemýšlela a řekla si, že je na čase plnit si své sny! Byla jsem na dně.

“Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit” – Paulo Coelho

Po návratu z nemocnice jsem byla pevně rozhodnuta jít si za svým! Napsala jsem Monice (Maminka zmíněné holčičky), že bych měla zájem o jejich obytný kontejner, který mají na prodej. Monika mi sdělila, že Lukáš (tatínek zmíněné holčičky) našel parádní dům a že to rozjedeme ve velkém. Byla jsem v šoku. Furt jsem tomu nemohla uvěřit.

A nyní?

Nyní jsme ve fázi, kdy Lukáš koupil dům, kde vybudujeme naši provozovnu. Dal mi příležitost, o které se mi nikdo nesnilo a v životě bych si ji sama nemohla dovolit. Takových lidí je opravdu málo! Oběma Vám moc děkuji! Děkuji také dalším lidem, kteří se na tomto snu chtějí podílet společně semnou. Vážím si veškeré jejich podpory.

Tito lidé to tu mají rádi stejně jako já a je to pro ně ❤️ záležitost. Tak pojďme, prosím, společně přetvořit tento sen o lepším životě v realitu.

Na co vybrané peníze použijeme?

Dům je pro provoz dokonalý, ale potřebuje pár nezbytných stavebních úprav. Především potřebujeme pořídit do kuchyně profesionální vybavení, abychom Vám mohli připravovat čerstvé pokrmy každý den. Tato fáze je nezbytná pro rozjezd našeho podnikání.

Vybrané peníze budou využity na pořízení nezbytných kuchyňských spotřebičů jako jsou: konvektomat, myčka, lednice, mrazáky, vitríny, nádobí, teriny, gastro nádoby, robot na těsta, sporák či vzduchotechnika. 

Než nám schválí provoz v kuchyni, která potřebuje nezbytné stavební úpravy a schválení máme pro Vás překvapení. Rozjedeme Foodtruck kde najdete veškeré Fajne chalky co nevidět! 

Kde můžete sledovat náš příběh? Připravujeme pro Vás i sociální sítě. Sledovaná můžete na našem instagramu: Herbal_house_s.r.o nebo na facebooku.

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Simír
500 Kč  •  24. 11. 2023 11:57
Držím pěsti 👍
Velkorysý přispěvatel
700 Kč  •  16. 11. 2023 17:45
Laskavý přispěvatel
200 Kč  •  31. 10. 2023 21:35
Milý přispěvatel
3 000 Kč  •  30. 10. 2023 10:04
Laskavý přispěvatel
500 Kč  •  26. 10. 2023 21:51
Lůca Kolomazníková
300 Kč  •  25. 10. 2023 21:27
❤️❤️❤️ moooc držím palce
Milý přispěvatel
1 000 Kč  •  24. 10. 2023 20:59
Laskavý přispěvatel
1 000 Kč  •  23. 10. 2023 14:18
Velkorysý přispěvatel
300 Kč  •  23. 10. 2023 11:42
Milý přispěvatel
200 Kč  •  23. 10. 2023 10:55
Vackétka
200 Kč  •  23. 10. 2023 9:19
Věřím, že to dáme do kupy ! bude to pecka ♥

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu