Jmenuju se Viky, je mi 21 let a od dětství trpím deformací chodidel tzv. Lukovitá chodidla a kladívkové prsty. Nikdy jsem tak nemohl chodit delší trasy, nebo pořádně běhat. Během posledních čtyř let se ale můj stav postupně zhoršil, vyskytla se u mně trombofilní mutace, což je špatné proudění krve do končetin kvůli ucpávání cév, a tak se délka toho, kterou můžu ujít rapidně snížila a na většinu cest mě upoutala na invalidní vozík. Většinu času se snažím žít samostatně a fungovat jako zdravý člověk, bohužel jsou ale situace, v kterých si nevím rady. Některé kopce nevyjedu, kvůli autismu mám však problém si říct o pomoc kolemjdoucích. Blíží se zima a s ní i sníh a v něm je to s vozíkem obtížné. S tím by mi ale mohl pomoct el. pohon. Nemám ale dostatek finančních prostředků a přesto, že mám invalidní důchod a práci, tak mi to nestačí.
Rozhodil jsem se tedy požádat o pomoc právě vás, přesto, že vím, že jsou tady lidi, kteří pomoc potřebuji mnohem více. Nesmírně si vážím každé koruny..
děkuji moc. Viky
