Péťa je člověk se srdcem na správném místě. Spoustu lidem pomohl, poradil, či jen zlepšil den. Nikdy nikoho neodmítl a na všechno našel řešení. Teď tu pomoc on a jeho rodina potřebují od nás. Spojíme se?
Jak je na tom náš Péťa teď?
Po nehodě byl Péťa letecky transportován do nemocnice Motol v umělém spánku. Po základním ošetření mu zjistili zlomené obratle u hrudníku i v krční páteři, zlomenou klíční kost, zlomené žebra a pohmožděnou plíci. Péťa je nyní po dvou náročných operacích a cca měsíc si ještě určitě poleží v nemocnici. Vzhledem ke zraněním, která utrpěl, bude rekonvalescence patrně dlouhá a náročná. Může to být půl roku, rok, dva..
