Ahoj, jsem Šimon, je mi 14. Jsem teenager, který má prostor pro své sny, touhy, radosti i problémy.
Můj momentální sen je postavit si na zahradě vlastní tiny-house, jo, tiny-house, kde bych chtěl mít malou kuchyňku, postel v patře a místo pro hraní počítačových her.
Nápad vznikl ve škole, kterou máme doma, když jsme řešili problém ohledně hluku který tu je. Mojí mámu napadlo, že si v rámci projektových dní, které máme každé úterý, můžeme postavit společný tiny-house. Když by byla škola tak by jsme tam mohli ve volném čase být. Většinu dětí ve škole to moc nezaujalo. Tak jsem se rozhodl že si tiny-house postavím za pomoci svých kamarádů Jolanky a Vojty, které nápad zaujal a rozhodli se přidat ruku k dílu.























