Po stejné chodíme zemi, to je název našeho druhého alba, které od poloviny března budeme natáčet v Mosteckém nahrávacím studiu Ponte Records. V seznamu bude deset autorských písní, které mají svůj příběh. Jedna z nich, píseň Jámy, byla již vydána jako singl a videoklip si můžete zhlédnout zde..
Budeme moc rádi za vaši finanční podporu a sdílení, které se vám vrátí ve formě nabídnutých a zajímavých odměn. Tak jdeme společně do toho? :-)























