Krásný den!
Jsme tým umělecky spolu tvořících bývalých studentů Gymnázia Dr. Josefa Pekaře v Mladé Boleslavi a rádi bychom realizovali možná náš poslední společný projekt. Chtěli bychom natočit atmosférický hororový minifilm vycházející z klasického hororu E. A. Poea či Jana Švankmajera. Na důstojné realizování projektu však budeme potřebovat více peněz, než máme nyní k dispozici. Nabízíme Vám proto možnost náš film podpořit.
O FILMU
Snímek bychom rádi natočili v srpnu, září a říjnu a nechali si následující půlrok na dodatečnou postprodukci – premiéry by se tak snímek mohl dočkat na konci jara či začátku léta. Scénář obsahuje 148 záběrů a pracovali jsme na něm 1 rok, přičemž naším hlavním cílem bylo dodržet realistickou psychologii postav, která je v žánru spíše raritou. Lokace, kde budeme natáčet, se nacházejí především v Mladé Boleslavi a Bělé pod Bezdězem a až na rekvizity jsou již zcela zařízené. Hlavní role v našem filmu se ujme Albert Trabalík a odhadovaná délka filmu je 25–30 minut.









