Ahoj, jmenuji se Natálie a ráda bych vás touto cestou požádala o pomoc při záchraně a péči o svou kočičku Luminku.
Před necelým půl rokem jsem si vzala domů kočičku, která přišla z ulice. Jednoho dne přiběhla ke mně domů – byla vyhublá, špinavá, měla rány a lysinku na hlavičce. Vypadala unaveně, apaticky a bylo vidět, že si na ulici prožila opravdu těžké chvíle.
Rozhodla jsem se, že si ji nechám. Neměla jsem srdce dát ji do útulku nebo ji nechat venku, protože jsem měla pocit, že jsme si souzené. Chtěla jsem jí dát domov, kde se bude cítit v bezpečí, obklopená láskou, a kde už nikdy nebude muset zažít to, co na ulici.
Hned, jak jsem si ji vzala domů, jsme šly na veterinu. Zjistili tam, že má zákožku svrabovou. Tu se podařilo vyléčit a při dalších vyšetřeních na bývalé veterině se ukázalo, že je v pořádku. Nic nenasvědčovalo tomu, že by měla nějaké vážné zdravotní problémy. Věřila jsem, že má všechno špatné za sebou, a soustředila jsem se na to, aby nabrala váhu a získala zpět sílu.
Bohužel se ale všechno změnilo před dvěma týdny.













