Jsme čtvrťáci ze Základní Scioškoly Praha Stodůlky. Moc bychom chtěli pro sebe a pro svoje kamarády pořídit do školy kulečník a stolní fotbálek. Baví nás trávit přestávky a volné chvíle aktivně. Doteď jsme hráli každou volnou chvíli ping pong. Když jsme začali hrát ping pong, tak hodně lidí přestalo trávit svůj volný čas na mobilech. Ale na ping pong je omezený počet lidí a chceme vyzkoušet i něco jiného.
Byli bychom rádi, kdybyste nám přispěli na kulečník a stolní fotbálek.
Děkujeme.
Štěpán, Péťa, Tobík, Fanda





















