Dobrý den, jmenuji se Tomáš Olšan a je mi 28let. Po dokončení stavební průmyslové školy jsem začal jezdit na náklaďáku a po pár letech ježdění jsem si řekl, že v tomhle oboru zkusím podnikat. Sehnal a domluvil si práci, za ušetřené peníze koupil náklaďák a začal jezdit. Podnikám 4 roky a vím kam chci mířit. Práce mě baví, je sice časově náročná, někdy nevděčná, ale tohle je práce řidiče (většinou i skladníka) . Jezdím pod spediční firmou, ale jednou bych chtěl mít vlastní spedici.
Ambice mě popohání dál a dál.
Všichni se setkáváme s různými řídiči a jejich chováním na silnici. Jsou horší, ale podle mého pozorování celým dnem na silnici I dobří a jejich většina. I já se chci a snažím řadit mezi slušné a ohleduplné.
Pomáhal jsem u dvou dopravních vážných nehod a přál bych si to už nikdy nezažít a ani nikomu jinému.
Jezděte opatrně a dávejte pozor!
