Projekt ukončen:

Podpora dvou studentů, při cestě za jejich snem

Vybráno 0 Kč 0 Kč
50 000 Kč
 -
0 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše příspěvku
0 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Podpora dvou studentů, při cestě za jejich snem

Zakladatel
Libor Bláha
Datum přidání
3. 5. 2023

Představení sbírky

Jsme pár studentů, kteří si chtějí splnit sen. A to tenhle: Uspořádat cestu na Camino De Santiago.  Camino De Santiago neboli Cesta svatého Jakuba je název historické sítě dvanácti poutních cest, které vedou ke hrobu svatého Jakuba Staršího v katedrále v Santiagu de Compostela ve španělské Galicii. Trasy tam jsou značené moderním turistickým značením a většinou procházejí historickými poutními směry. Podle toho, kolik se vybere peněz, tak půjdeme na takovou dlouhou trasu, aby nám to pokrylo většinu nákladů. Náš začátek cesty bude z městečka Porto v Portugalsku a zakončení této dobrodružné cesty bude ve městě Santiago de Compostela. Už nějakou dobu plánujeme tuto dobrodružnou cestu, ale nikdy se nám nepodařilo našetřit tolik, abychom to mohli uskutečnit, vždy se něco mezi tím stalo a naše těžce vydělané peníze šli na to a náš sen se doteď neuskutečnil. Moc bychom si přáli, aby nám to po dlouhé době vyšlo a to díky Vám, úžasným lidem. 

Komu pomůžeme?

Pomůžete dvěma cílevědomým studentům, kteří i když mají každý vlastní brigádu, tak nemají dostatek finančních prostředků na to, aby  mohli toto všechno uskutečnit  na  vlastní  pěst a užít si trošku toho života. Jmenujeme se Libor a Nikol. Milujeme cestování a chtěli bychom popravdě toho zažít co nejvíce to půjde, ať máme nějaké zážitky a máme potom ve stáří co vyprávět našem dětem a říkat si, jak to naše dětství aspoň za něco stálo a ne jen od rána do večera v učení, pak hned práce a skoro žádný volný čas pro sebe, na nás a nebo pro naše přátele. Chtěli bychom to využít především na ten náš sen, kde budeme moct strávit společný čas, chvíli nebýt v práci a uvolnit se a hlavně zažít něco, co nás bude provázet životem. Kde se naučíme spoustu prospěšných věcí, jako třeba postavit se na vlastní nohy a překonat překážky, které nás budou cestou provázet, naučíme se komunikovat s kolemjdoucími, zlepšíme svou angličtinu, poznáme nové přátele a budeme si třeba i více vážit některých věcí, které třeba bereme jako samozřejmost. Určitě chceme naši cestu zdokumentovat a potom se o ní i podělit.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Na uskutečnění cesty dvěma pracovitým studentům, kteří jak už jsme psali, tak nemají na to, (vždy se něco stalo) a tuhle částku využijí na uskutečnění této Svatojakubské cesty. Dále to bude na letenky tam i nazpátek, potřebnou výbavu jako třeba sportovní boty či cestovní batoh, kde se toho co nejvíce vleze, když to bude několikadenní cesta. Dále by to bylo na několikadenní ubytování a zahraniční pojištění kvůli případným zraněním, které bude určitě potřeba.  A rozhodně na stravu a pití, ať nám tam není špatně a abychom neomdlévali či nebyli dehydratovaní. 

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu