Ahoj, jsem Michaela Radová, od mala se věnuji hudbě a zpěvu a před pár lety se k tomu přidala i autorská tvorba. Když jsem potkala Martina Vlčka, slovo dalo slovo, naše hudební cesty se spojily a vznikl projekt meta & the noises.
Začali jsme pracovat na albu, po dobu dvou let jsme se setkávali ve studiu, já nosila nové písně, společně jsme je nahrávávali. Martin je pak šperkoval a vylepšoval po zvukové stránce. Já jsem byla zpravidla nadšená, ale pak jsem si rozmyslela celý koncept a písně se předělávaly (pokud jsem rovnou nepřinesla nové). Po zmeškání tří deadlinů na dokončení alba jsme si řekli: „Ale tak už!“ a dohodli se na konečném termínu vydání, který zatím neznáme…
Ale víme, že chceme, aby to bylo brzy. A proto zakládáme tuto kampaň.
Album nesoucí název „…well…it’s been emotional“ se skrze upřímné, intimní texty dotýká celé palety emocí, zkoumá intenzivní formy pocitů i jejich nedostatek, polemizuje nad vztahy, (vnitřní) ne/svobodou, představuje boření naivních představ, ale zároveň oplývá nadějí a mladistvou lehkostí. Martin pomohl tento záměr podtrhnout svým invenčním přístupem. Písní je na albu celkem 11 – melancholických a naléhavých, ale i rytmických a nadějeplných.
V tuto chvíli album dokončujeme a připravujeme na zveřejnění. Rádi bychom ho pokřtili v létě 2022. Náklady spojené s produkcí jsme doposud hradili sami, proto budeme moc vděční, pokud nám pomůžete s nadcházejícími výdaji. Každý příspěvek nám udělá obrovskou radost a umožní nám býti tvory tvořivými. Děkujeme!










